۱۳۸۹ آبان ۲, یکشنبه

سکس دهانی با زن سکس دهانی با زن          

هیچ چیز برای زن شگفت انگیزتر از خوردن اندام جنسی او نیست.این عمل موجب میشود تا او احساس عشق وسکس داشته ودیوانه وار به ارگاسم برسد.بسیاری از خانم ها حتی آنرا به نزدیکی با مرد هم ترجیح میدهند.اگرشما فقط کمی در این باره اشتیاق نشان دهید آنگاه درنظر اویک عاشق افسانه ای بنظر خواهید آمد.
مردها نسبت به ارگان جنسی زن یک احساس عجیب علاقه و تنفرهمزمان دارند.بیشتر مردها رغبتی به اینکه سر خویش را مقابل کس شریک جنسیشان پایین بیاورند نداشته و حتی ممکن است از آن بیزار باشند!خیلی از زنها این نکته را میدانند و به همین جهت از لذت سکس دهانی محروم هستند.برای یک زن هیچ چیز تحریک کننده تر از آن نیست که مرد طعم کس او را خوشمزه بداند!!
خوشایندترین چیز برای یک زن آن است که مردی با انگشت او را تحریک کند لیس بزند و کس او را با ولع بخورد.برای اینکه از چشیدن طعم کس بدتان نیاید ابتدا با هم یک دوش بگیرید بدنتان را صابون بزنید و به هم بمالید.بعد فرج و لبهای آنرا باز کرده و کلیتوریس را با ملایمت بشویید. دست صابونی خود را پایین تر برده وباسن او را نوازش کنید تا لذت ببرد.مراقب باشید انگشت صابونی را وارد واژن نکنید.بعد از شستن دست یک یا دو انگشت را وارد واژن کرده و دایره وار بچرخانید درست مثل وقتی که داخل یک لیوان را می شویید.آیا لذتبخش نبود؟ حال میتوانید زبانتان را با خیال راحت هرجا که دوست دارید بفرستید.
وضعیت های انجام سکس دهانی:
زن به پشت خوابیده بین پاهای او دراز بکشید وپاهایش را روی شانه تان بگذارید.یا اینکه او روی لبه تخت بنشیند وشما مقابل او روی زمین زانوبزنید.یک راه دیگر اینست که او پاهایش را دو طرف سرتان بازکند وتقریبا" روی صورت شما بنشیند.(در این حالت صورتتان خیلی خیس خواهد شد)حالتهای متعدد دیگری برای فشاردادن صورت شما روی کس وجود داردکه میتوانید بسته به سلیقه خود آنهارا امتحان کنید.
یکی از بهترین وضعیتها برای سکس دهانی حالت69 است.وقتی زن به حالت وارونه روی شما قرار بگیردمیتوانید هردو یکدیگر را تحریک کنیدو از زبان و دستتان همراه هم استفاده کنید.گاهی میتوانیددر این وضعیت جای خودرا با یکدیگر عوض کنید.وضعیت 69 را میتوان بصورت:مرددربالا زن دربالا یا پهلو به پهلو انجام داد.خیلی از زوجها راحتتر هستند تا سکس دهانی را در حالتی که به پهلو کنار یکدیگر خوابیده اندانجام دهند.بعضی از خانمها علاقه دارند تا در همه این وضعیت ها سکس دهانی داشته و لیسیده شوند.عده ای در حالتی که مرددر بالاباشد احساس خفگی میکنند.هرچند در این حالت مرد میتواند به راحتی آلت خودرا در دهان زن فرو برده و لذت ببرد!
نحوه انجام:
در واقع کلیتوریس مهمترین اندام جنسی زن است. بدون توجه کافی به کلیتوریس زن هیچ لذتی از سکس نمیبرد. خانمها در مورد تحریک کلیتوریس شان احساس و درک متفاوتی دارند. عده ای عاشق آن هستند که کلیتوریس شان به سختی مکیده شود ولی ممکن است این کار برای بعضی دردناک باشد. تحریک با زبان لیسیدن و مکیدن ورودی واژن زن را به اوج آسمان میبرد.
لیسیدن را از واژن شروع و به سمت کلیتوریس بروید. در یک طرف لب بزرگ و کوچک واژن را با دو لبتان بگیرید زبان خود را شل کرده بین آن دو بکشید. سپس زبان را داخل واژن برده و موقع بیرون آوردن به دورادور آن بکشید.
اینک لب خارجی را با دست کشیده و با زبان به آن محکم ضربه بزنید. بعد زبان را کاملا" روی آن کشیده و دوباره به سوی کلیتوریس برگردید. انجام این عمل زن را از خود بیخود کرده و حتی ممکن است به ارگاسم برساند.
حال کلیتوریس را به دهان برده و خیلی کوتاه و سریع بمکید و با زبان به اطراف آن ضربه بزنید. گاهی در همین موقع فرو کردن انگشت در واژن میتواند باعث ارگاسم شدیدی شود.اگر این عمل را در وضعیت 69 انجام دهید لذت زیادی خواهد داشت.
بهترین راه به ارگاسم رساندن زن از طریق سکس دهانی استفاده از ضربات ریتمیک و پشت سر هم زبان به کلیتوریس است.
قسمت دوم:
این مقاله ، سکس دهانی از ابتدا تا پایان را توضیح میدهد. هدف این مقاله بالا بردن دانسته های شما و بهبود تکنیک سکس دهانی است. نکته قابل توجه این است که این مقاله توسط یک زن به نام:Koi نوشته شده است
خیلی از مردها دوست دارند صورت خود را لای پای زن برده وبا لیسیدن کس او عشق را ابراز کنند . در مقابل مردان زیادی هم هستند که هیچ علاقه ای به این کار ندارند. ممکن است گاهی عده کمی از زنها هم از لیسیدن کسشان هیچ لذتی نبرند. بنابراین شما باید از تمایل طرف مقابل اطلاع کافی داشته باشید.
گاهی انجام این عمل مرد را هم بیشتر تحریک کرده وموجب می شود او در مراحل بعدی سکس لذت بیشتری ببرد.
برای اینکه طعم وبوی دستگاه تناسلی زن برای شما آزار دهنده نباشد، بهتر است ابتدا با هم به حمام رفته وضمن عشق بازی موهای آنرا تراشیده ویکدیگر را با صابون بشویید. بعضی از زنها ترجیح میدهند قبل از سکس دهانی مورد نوازش و معاشقه قرار بگیرند.
بهتراست برای شروع مقابل هم نشسته و یکدیگر را ببوسید.سپس با نوازش نقاط حساس بدن اورا تحریک کنید.بتدریج دست خود را پایین برده و رانها وبعداز آن ناحیه تناسلی را بمالید.اگر این عمل را خوب انجام دهیدشریک جنسی شمابرای سکس دهانی کاملا" آماده شده و حتی ممکن است با دست خودش سر شما را به سمت پایین ببرد!
روش انجام:
1- زبان خود را دور کلیتوریس بکشید.
2- کلیتوریس را با لبتان بمکید.
3- زبان خودرا به شکل عدد8دور کلیتوریس ولبهای واژن بکشید.
4- با زبانخود به آهستگی به کلیتوریس ضربه بزنید.
5- زبان خودرا داخل واژن برده و درون آن بچرخانید.
 

 
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر